روش های ارسال

1. ارسال در تهران بوسیله الوپیک و یا اسنپ باکس بصورت فوری و یا به درخواست مشتری در زمان مشخص شده که داخل فیلد توضیحات قید میشود ، انجام خواهد شد .در زمان تکمیل خرید زیر فیلد آدرس ، نقشه متصل به آی پی آی الوپیک میباشد و به محض  تکمیل خرید اطلاعات ثبت شده شما مستقیما وارد الوپیک شده و روند ارسال و تحویل به شما آغاز میگردد. به همین دلیل وارد کردن اطلاعات پستی و نقطه نمایی محل تحویل بر روی نقشه نباید دارای مغایرت و بصورت کامل باشد . استثنائ این فیلد فقط در مورد کدپستی اهمیت ندارد!!!

2. ارسال به خارج از شهر تهران بوسیله تیپاکس انجام میگردد. چنانچه سفارش شما تا ساعت 3 بعداز ظهر در روزهای غیر تعطیل واز شنبه تا چهارشنبه ، همان روز ارسال انجام میگردد. این شیوه برای روز پنج شنبه فقط تا ساعت 10 صبح قابل انجام خواهد بود و جمعه و تعطیلات به روز اول بازگشایی رسمی موکول خواهد شد.

3. تحویل حضوری درب انبار به آدرس ثبت شده همراه با هماهنگی تلفنی قبلی قابل انجام خواهد بود.

4. در صورت نیاز به ارسال به شیوه ای بجز موارد ذکر شده منوط به مذاکره تلفنی و هماهنگی در صورت امکان و نبود ضیق وقتف قابل انجام خواهد بود.

ما تمام سعی خود را برای به حداقل رساندن زمان ارسال انجام خواهیم داد زیرا اعتقاد داریم این مزیت خرید از فروشگاه تجهیزات پزشکی میثم است و مفتخریم به اراِِئه سریع ترین خدمات به مشتریان خود از بدو تاسیس تا کنون چنانکه مشتریان ثابت ما گواه این مدعا خواهند بود.