ضمانت کالا و روش های مرجوعی

در رابطه با ضمانت کالاها که در توضیحات هر محصول به مدت زمان آن اشاره گردیده است و همچنین شرکت ضمانت کننده محصول نیز اشاره گردیده . در صورت که گارانتی محصولی به عهده فروشگاه باشد در توضیحات و فاکتور ارسالی قید خواهد شد .

این نکته قابل ملاحظه است که معدود محصولاتی که ظرافت و حساسیت بالایی داشته باشند و قیمت آن محصول از همتای آن که با گارانتی شرکتی میباشد تفاوت محسوس دارند ، فقط گارانتی تست سلامت کالا قبل از تحویل و یا ارسال انجام میگردد. به این معنی که محصول قبل از ارسال توسط مسئول مربوطه راه اندازی و تست میگردد و در پشت فاکتور قید و ممهور میگردد. پس از آن نگهداری و سلامت محصول به خریدار واگذار میگردد . لازم به توضیح است که شرکت ها  راهکارهای مختلفی برای بازاریابی و ارایه محصول خود در پیش میگیرند و همین تفاوت ها استراتژی آنها را تشکیل میدهند . بطور مثال یک شرکت کالای A را با گارانتی تعویض یکساله و برای یکبار با قیمت 300 تومان در نظر میگیرد و شرکتی دیگر همان کالا را بدون گارانتی بقیمت 140 تومان به شما ارائه خواهد کرد. تصمیم برای خرید از هر کدام از این شرکت ها به عهده شما خواهد بود . آیا در اصل پول بیشتر از 2 عدد از این کالا بهمراه گارانتی یکساله را میخواهید و یا ترجیح میدهید اکنون نصف آن پول را پرداخت کنید و اگر چنانچه در این یکسال خرابی بوجود آمد آنگاه یک عدد دیگر از آن محصول را خریداری کنید ؟! گارانتی سلامت بمعنی روش دوم میباشد.

در رابطه با موضوع مرجوعی کالا 

چنانچه خریدی انجام داده باشید و قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شده باشید میتوانید با ما تماس بگیرید و اعلام انصراف از خرید خود را ثبت نمایید و با ارسال شماره کارتی که با آن خرید خود را انجام داده اید ، کل مبلغ را در ظرف کمتر از 24 ساعت دریافت بفرمایید. 

چنانچه خرید شما محصولی مانند انواع دستگاه های پزشکی که جعبه و گارانتی شرکتی دارند میباشد و پس از تکمیل خرید و دریافت پیامک ارسال کالا ، از خرید خود منصرف شدید ، میتوانید با ما تماس بگیرید و اعلام انصراف خود را از خرید ثبت نمایید و از تحویل گرفتن بسته از تیپاکس و یا پیک حمل کننده امتناع و درخواست برگشت زدن محصول را کنید . در این صورت با ارسال شماره کارتی که با آن خرید را انجام داده اید بجزکرایه حمل باقی مبلغ ظرف 24 ساعت پس از برگشت کالا به حساب شما واریز میگردد.  چنانچه محصولی از این دست پس از دریافت در مقصد و بدون بازشدن پلمب نیز برگشت داده شود ، در صورت تایید بازنشدن پلمب ، همین رویه قابل انجام خواهد بود ولی در موردی مواردی که از پلمب خارج شده باشد امکان عودت وجود نخواهد داشت .

در مورد ابزارها و محصولات دیگر که پلمب شرکتی ندارند در صورت استفاده نشدن و برگشت داده شدن همین قوانین مرجوعی حکم فرما خواهد بود.